1.FC Horní Bečva : Amigos Rožnov pod Radhoštěm 5 : 4 (2:1)

Místo Vsetín
Datum 23.11.2003

Komentář
Sestava: Nezmar - Zajíček (C), Lipka, Krpelík, Kopecký - Andreev, Riegel, Mičola, Baroš.
Na tohoto soupeře jsme si celkem věřili, protože jsme ho asi před třemi týdny v přátelském utkání porazili 15:7. I když v loňské sezoně jsme s tímto soupeřem ani jednou nevyhráli. Přesto jsme do utkání nastoupili asi mírně uchlácholeni dobrým výkonem a hlavně vítězstvím nad Krásnem a jako první jsme obdrželi branku. Než jsme se zmátořili, chvíli to trvalo, nicméně ještě do přestávky jsme dvěmi zásahy obrátili vývoj zápasu a utkání bylo jednoznačně v naší režii. Avšak vstup do druhého poločasu se nám vůbec nepodařil. Během prvních dvou minut jsme inkasovali dva góly a po vystřídání celé formace vzápětí ještě jeden, to znamenalo, že soupeř vedl v páté minutě druhého poločasu už 4:2 a byl v těchto okamžicích jednoznačně lepší. My jsme však nerezignovali, i když se nám hra vůbec nedařila a téměř nic se nám nevedlo. Do konce utkání zbývalo asi pět minut a nevypadalo to moc dobře. Naštěstí jsme měli toho dne z chutí hrajícího ( a také skórujícího ) Aleše Lipku, který dvěma góly vyrovnal na 4:4. Soupeř byl naším tlakem a hlavně vyrovnáním velmi zaskočen. A v poslední minutě rozhodl o našem vydřeném vítězství Nikola Andreev, který po rychlé hře na jeden dotyk a přihrávce Petra Riegela, vsítil náš vítězný gól.