1.FC Horní Bečva : Independe Trojanovice B 2 : 2 (2:0)

Místo Valašské Meziříčí
Datum 27.09.2003

Komentář
Sestava: Nezmar - Zajíček (C), Lipka, Krpelík, Kopecký - Andreev, Baroš, Riegel, Mičola
Ve druhém kole nás čekal loňský vítěz naší soutěže, mužstvo Trojanovic. Začátek byl oboustranně opatrný, ale nutno podotknout, že ze hry jsme měli více my. Hráli jsme vysunutou obranu s tím, že jsme už na půlce napadali rozehrávku soupeře. Po několika šancích jsme se konečně prosadili i gólově a poločas jsme vyhráli 2:0. Ve druhém poločase jsme již nehráli tak aktivně, a také jsme se s obranou stáhli víc dozadu, a to, jak se později ukázalo, byla voda na mlýn soupeři. Který nejprve, v polovině druhé půle snížil a v poslední minutě vyrovnal. Dalo by se říci, že jsme konec utkání nezvládli především po taktické stránce. Škoda ztráty 2 bodů...