TOPlist

 
 
 
Vítejte na internetových stránkách futsalového mužstva 1.FC HORNÍ BEČVA. Pokud budete mít nějaký dotaz, napište nám e-mail.
 
 
pondělí - 30. října 2006
První a druhé kolo OP ve futsale

V sobotu 28. října pro nás úvodními dvěmi koly okresního přeboru začala letošní futsalová sezona. Náš tým čekal silný protivník Amatér Komárovice, který se ještě v sezoně 2005/2006 umístil v krajském přeboru, čili nejvyšší krajské soutěži na pátém místě a loni sestoupil. A druhým naším soupeřem byl Betis Francova Lhota, nováček této soutěže. Náš tým vinou zranění několika hráčů patřících do základní sestavy nastoupil k utkáním v šesti lidech, z toho pro dva z nich , Michala Třeštíka a Martina Ondrucha II., to byla futsalová premiéra. Nutno také podotknout, že zbytek týmu byl tvořen převážně hráči loňského "B" týmu, který skončil ve své soutěži poslední. Z loňského "áčka" hrál pouze Petr Riegel. (Na snímku opora týmu a jeho kapitán Petr Riegel)

pondělí - 30. října 2006
Nová sezona 2006/2007 začíná

Nová sezona je tady a náš tým poznamenalo velké množství změn. Zaprvé letos postavíme jen jeden tým, nikoliv dva "A"  a "B" jako loni, a zadruhé kádr prošel velkými změnami.    Nikola Andreev    

 
Tabulka OP po 2.kole:
 1. Amatér Komárovice     
 2. KZ Motorport VM     
 3. Val. Tornádo Vsetín
 4. Independent Trojanovice
 5. Alternátor VM
 6. Jethro Zašová
 7. Climax Vsetín
 8. GL-S-T Slivoň Vsetín
 9. Betis Francova Lhota
10. Manžestr Zubří
11. SK Vichury
12. 1.FC Horní Bečva

 

Klikněte a vstupte na stránky futsalového klubu 1.FC Horní Bečva!
Futsal Club Since 2002!
* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *