Internetové možnosti výdělku

Tato stránka se zabývá výdělkem za čtení emailů u německých společností,které platí v eurech.
Všechny uvedené společnosti vyplácí peníze přes Moneybookers (určitě nejlepší e-peněženka). NÁVOD ZDE Zde jsou další linky na německé firmy zabývající se stejnou činností:
Ihre abc-mails.de Zugangsdaten! Ihre Anmeldung Ihre King-Mails.de Zugangsdaten! Ihre paidmails.at Zugangsdaten! Ihre Profitmailer.de Zugangsdaten! Ihre Starmailer.de Zugangsdaten! cashdevil.de Zugangsdaten! crazymailer.de Zugangsdaten! email4cash.de Zugangsdaten! Ihre Elitemailer.de Zugangsdaten! Ihre Eurocent4you.de Zugangsdaten! Ihre maildynamik.de Zugangsdaten! 12earn.de Zugangsdaten! Ihre Gripsmailer.de Zugangsdaten! Ihre moneypost.de Zugangsdaten! Ihre WaveMail.de Zugangsdaten! Info-mailer.at Zugangsdaten! AOL Users mailsun.de Zugangsdaten! Moneypaidmailgeld.de Zugangsdaten! popITup.de Zugangsdaten! Ihre Bonmail.de Zugangsdaten! Ihre money4letters.de Zugangsdaten! Vision-Mails Zugangsdaten!

Registrace se provádí v kolonceAnmelden,která obsahuje přihlašovací jméno,heslo,jméno a příjmení,bydliště,směrovací číslo a stát

Při příjmu pošty si musíte dávat pozor na minus e-mail,který občas posílají.Pakli-že ho otevřete,tak se Vám odečte

100 bodů,ale je uveden v předmětu.Při otevření e-mailu začne v levém dolním rohu běžet čas,většinou 30 vteřin.

Pak se tam zobrazí počet získaných bodů.Po tomto zobrazení můžete e-mail vymazat.Ještě upozorňuji,že všechny společnosti proplácejí eura pouze přes Moneybookers,viz nahoře.Zřízení je bezplatné a umožňuje převod do jakékoliv banky v ČR,Slovensku,Polsku atd.Systém je opravdu funkční na rozdíl od firem amerických:Tento systém Vám umožní vstoupit na aukční portál,obdoba aukra,kde seženete např.počítače za velmi zajímavé ceny.Jelikož jsem momentálně upoutaný na vozíku,takže budu pátrat po dalších možnostech výdělku,proto adresu www stránek uložte do oblíbených.Bude pravidelně aktualizována.

 

 Aktualizace provedena 17.2.2005

 

V případě jakýkoliv nejasností mne neváhejte kontaktovat:s.suzuki@quick.cz

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *