Úvod  Dajdou  Projekt  Chat@  Neuspěli?  Odkazy  Ankety  Nad dopisy diváků  @Kontakty  Hry  Foto  Akce  Dovolená  ...co Děti?  Hokej  Fotbal (ME)  Soutěže  Praha  Kosmetika

NEW!s...

 Soutěž...

 

Finále

VIII. vyřazovací kolo

- nepostupuje Sámer -

Před začátkem dalšího kola, které rozhodne o tom, kdo se utká o titul SuperStar, jsme dokonce ochutnali KitKat – prvně v životě… A? Super… Asi je tam někde karamel a ten máme prostě rádi. Pak už ale začalo další kolo, s porotou v přesile (prvně v poměru 4 : 3) k soutěžícím. Medailon o Šárce byl dojemný, vypadal opravdicky a fajn. Proč taky ne. A pak už Šárka zpívala. Začátek tradičně (zdálo se nám zde) nezvládnutý, ale jen začátek… Čekalo se, že tato skladba Šárce “sedne“, mysleli jsme si, že mnohem ale víc. Místy nedozpíváno, místy "přemakeupováno", ale dejme tomu. Porota byla ve svém hodnocení taková “sterilní“, on ale ten výkon nebyl o nic víc “jiný“. My se ale už moc těšíme na Sámerovu Ameriku od Lucie :O)

Ale mezitím ještě hned Aneta! Skvěle… A že příliš netancovala? Co porota??? Ondřej Hejma chválil, Gábina pochválila i mírný chrapot a jiskru v oku dokonce, Ondřej Soukup překvapivě výrazně pochválil (dokonce i on!!!) a BMG – stejně tak. Aneta může být moc spokojená, právem. V následujícím rozhovoru je opravdu slyšet i to, jak moc je nastydlá. Snad to nebude vadit v písni “Roň slzy“ a finále by mělo být jasné. Po přestávce jsme sledovali medailon Sámerův z Děčína. Toulali jsme se po nějaké základní škole, byli jsme u bazénu a pak už Amerika! Sámer se olízl a opřel se do toho… Nebylo to nakonec ani zdaleka tak hrozné, jak jsme čekali. K Sámerovi se ta skladba samozřejmě vůbec nehodila, odzpíval jsi ale “stravitelně“. Co na to tentokrát porota? Ondřej Hejma se přiznal k tomu, že “měl v tom výběru písně prsty“, Gábina kritizovala výslovnost, ale užívala si Sámera, pan porotce Soukup celkem chválil a pan ředitel BMG vlastně pochválil též! Je fakt, že nikdo vyloženě nekritizoval… Propadák se nekonal! Co ještě dnes uslyšíme a uvidíme? Rozhodně toto kolo vypadá zatím zajímavě. Co Šárka a Madonna? To bude rovněž zajímavá “dvojice“… Jdeme na to!

 

Dost často falešně a hlavně s velmi nevýrazným hlasem – tak to byla vyloženě slabota. Opět po nějakém čase dost “dětsky“ a jsme zvědavi, jestli to tím pádem bylo v této soutěži i naposledy. Martina Balogová a nebo i Aneta by se jistě “vyřádily“ s touto skladbou, Šárka nás ale vyloženě NUDILA! Co porotu? Porota spala (nedivíme se, nás to také uspávalo… / ale ne tolik, abychom neposlouchali a neslyšeli!), spal dokonce i Ondřej Hejma a spinkala i Gábina. Fuj, poroto – to jste odborníci? Zde: Nechápeme. Porota asi nechce toto kolo svými hodnoceními ovlivnit. A další přestávka, pak další “všeho nech!“ od KitKat… Anetin medailon byl milý a tak trochu o umění, o Říčanech, v pozadí s muzikou kapely, se kterou Aneta zpívá (?), Říčany a rugby!!! Skvělé zajímavé, stejně jako obraz, který Aneta kdysi namalovala. A byla vidět nakonec i s kapelou a s kytarou - Nádhera, sluší a MOC! Tu píseň jsme již slyšeli, je volně k dispozici na internetu… Aneta ale pak zívá hned další skladbu / tentokrát "Roň slzy": NÁDHERA!!! Slzy jsme ronili my zde, doopravdy! Skutečně!! Podle nás jeden z nejlepších výkonů v této soutěži vůbec a i paní baronka Přenosilová jistě měla velkou radost… To bylo prostě naprosto skvělé. Jsme dojati doslova a do písmenek :O) Všichni to museli vidět a i slyšet. A kdo náhodou ne? Je hluchý. Anetě to navíc k tomu ještě velmi slušelo. Mluví také rozumně, nenudí… Tak to byl tedy Zážitek mnohem větší, než jsme očekávali – a to jsme dávno očekávali i tak vrchol večera. Jak “odpoví“ Sámer v posledním vystoupení? Především zpívá prostě (sice o kousek, ale…) falešně a je celkem jedno co. Černá a bílá, velmi slabý odvárek Jacksona… Ale jo, dobrý, klidně, proč ne? My jsme z toho nebyli nijak “vedle“ sice, ale chápeme, že “SMSkeři“ to všechno stejně slyší po svém.

 

Dobojováno! Začíná hodnocení - právě SMSkami a bude se čekat, kdo další půjde z kola ven. Jsme opět skutečně zvědavi! Tipujeme na vyřazení (tentokrát prvně oficiálně zde) Šárku, budeme překvapeni, pokud by vypadl Sámer a překvapeni i VELMI ZKLAMÁNI zároveň, kdybychom se loučili s Anetou. Poté přestávka a je dohlasováno, porota hodnotí: Šárka… Gábina jmenovala Martinu (jako že jí na jevišti chybí) a Martina si tak znovu zaslouženě vysloužila potlesk publika, protota se jinak shodla na jednom jméně i s naší WebPorotou – Šárka. Opustí ale tuto soutěž skutečně? Ještě chvíli a budeme to vědět. Z Hvězdné pěchoty byl vyřazen Filip, publikum prvně i při tomto vyhlašování šílí… O hodnost generála a velení v Hvězdné pěchotě se utkají 2 plukovníci: Anička Dajdou :O) a Jarmilka / hlasujte do půlnoci 20. 6. 2004. Pak paní notářka přišla s obálkou, napětí vrcholí. Tak KDO? Moderátoři si lehounce “pohrávají“ se Šárkou ještě rozhovorem – ptají se jí, co si ona myslí o svém vystoupení, ale ještě není rozhodnuto! Co Aneta? Je připravena i na případný odchod ze soutěže. Sámer vtipkuje a usmívá se, dokonce tipuje veřejně tipuje Anetu na celkové vítězství a myslí si, že soutěž opustí on, nebo Šárka. Opět tedy před Sámerem smekáme - prvně to bylo tehdy, když veřejně přiznal, že MArtina Balogové je lepší zpěvačka, než on zpěvák!!! Bombarďák! Fakt… A napětí už skutečně vrcholí. Tak kdo? Kdo?? KDO??? Postupují: Šárka a ANETA!!! Sámer je z kola venku!!! To asi čekal málokdo a ani my NE. Pane Sámere, budeme si pamatovat hlavně to, že jste Bombarďák a fakt Sympaťák. A minimálně za to i Díky a Aplaus také od nás zde, nejen od publika. S úsměvem sobě vlastním se tak se soutěží rozloučil poslední chlap. Hodně štěstí a úspěchů, pane...

 

Tak a teď dámy / těšíme se na finále! Svojí favoritku máme samozřejmě a netajíme se tím ani trochu. Ostatně co se týče pěveckých kvalit, není co řešit. A ještě jednu věc je zde třeba prozradit: HuMorous poslal svoji první SMSku do této soutěže - a svůj hlas dal Anetě. Interpretací písně "Roň slzy" jej Aneta okouzlila a dojala k pláči až... :O) Vyprávěl nám zde, jak slyšel nedávno v Kladně paní Yvonne Přenosilovou zpívat tuto píseň "LIVE" a že Aneta ji zazpívala přinejhorším stejně tak Skvěle. Dobojováno... Chystá se velké finále, souboj, na který Česko čekalo dlouhé týdny a měsíce. Jen jedna bude královnou této soutěže. Která? Počkejme si do příští neděle. Mějte se zatím Krásně!

 

- WebPorota -

 

 

 

VII. vyřazovací kolo

- nepostupuje Tomáš -

 

 

Všeho nechte a dívejte se, jak Česko hledá SuperStar! Začalo se zostra a "moderatizéři" prozradili hned úvodem, že tentokrát vypadne Sámer… A nebo že Aneta, Tomáš, nebo dokonce že Šárka :O) Vtipné. Ale k věci! Budeme tedy opět hodnotit a čekat, jak to dopadne, kdo soutěž opustí. Začíná Sámer – česky. A vypořádal se s tou skladbou v pohodě. Ne, že by byla nějak náročná, ale čekali jsme, že to bude mnohem horší. Takže po rozpačitém začátku celkem slušně průměrný závěr. Skutečná porota by stejně tomuto soutěžícímu asi odpustila vše. Ondřej Soukup překvapil svou neskrývanou kritikou, píšeme + / poprvé vůbec? Vlastně už jedno má – za to, jak onehdy ohodnotil Šárku. Jako další nám zazpívala Aneta – anglicky. Zajímavě opět a tím svým krásně zabarveným hlasem… U nás (TADY) dobrý! Zde se v hodnocení shodujeme s Gábinou a nemůžeme souhlasit s Ondřejem Soukupem, který by snad raději viděl Anetu u toho zpěvu i tancovat čardáš (?). A ještě něco: Anetě to slušelo… Už v této fázi tohoto kola jsme si uvědomili, že chybí (a až do konce bude chybět) této soutěži Martina. Ale k Tomášovi. Nebo k Tereze? Z té písně, kterou Tomáš Savka zpíval tentokrát. A Terezu celkem zvládl obstojně. Porota vzpomínala místo hodnocení, srovnávala s originálem (když u jiných soutěžících vyzdvihuje jejich originální provedení té které skladby…), zkrátka používá stále "jiný metr" pro každého ze soutěžících.

 

Šárka skutečně zaperlila v ukázce dabingu (že by Ondřej Hejma zapomněl na tuto možnost pro tuto soutěžící?) a pak už zazpívala pohádkovou melodii. Parádně!!! Dobře, zdálo se nám - skutečně TAK :O) Nám se to prostě doopravdy líbilo a to se netajíme nijak tím, že Šárce příliš nefandíme již od samého začátku. Dobrý… Skutečná porota Šárku ale vůbec nešetřila. A pak už hned začalo další kolo tohoto večera. Sámer se vřítil na pódium, s nějakou taneční skupinou, šátkem a kšiltovkou na hlavě a v triku s číslem 20. Ondřej Hejma to poté zhodnotil podle nás dobře! Začátek hroznej doslova a pak nějak lepší - od refrénu. Celkově to prostě nebylo nic moc, jen taková slabší show. Zvláštní! Stále víc nám chybí Martina, dokonce HODNĚ a MOC. No nic. Kdo bude další vyřazen? Aneta bojuje statečně o postup písní z filmu Limonádový Joe. Tančit (v tom pravém slova smyslu) asi nikdy moc nebude při svém zpěvu, ale zpívá stále dost zajímavě a i dobře… A porota se zase rozpovídala o nesmyslech, jen škoda času. Aneto, bylo to dobrý! Jen máme právě teď strach, aby v této soutěži zůstal někdo jako jsi Ty, s tak zajímavým a fajn hlasem. Další vystoupení Tomáše bylo už hodně Diskotékové a to nás tedy vůbec “nebere“. Jinak to bylo jen průměrné číslo, ani špatné a ani ne nějak dobré. Tento díl byl stejně nějaký nudný a ani Šárka to svým druhým vystoupením nijak moc nevylepšila. Tentokrát poněkud místy i dosti falešně, dost průměrně, nějak nic moc. A ještě Šárka komentuje počet Sámerů v soutěži (uvažuje nahlas o tom, co by fanynky dělaly, kdyby byli Sámerové 2), opět nezvládá hodnocení porotců.

 

SuperStar již (podle nás) nesoutěží – bohužel! A na soutěži je to znát. Laďka se o Martině zmínila před zahájením hlasování a tato její poznámka sklidila potlesk publika, který Martině po zásluze patří. A čeká se na výsledky… Kdo vypadne tentokrát? Po přestávce porota vyhodnotila nejhorší údajně výkony / 2 x Aneta, 1 x Tomáš a 1 x Sámer. A dál? Anička Dajdou byla povýšena do hodnosti majora - gratulujeme :O) a nejméně hlasů získal Tomáš Savka! Dál tedy nepostupuje. Čekali jsme to podle výsledků v naší dlouhodobé anketě i podle informací získaných jinde na internetu. Dopadlo to dnes tak, jak jsme předpověděli.

 

Hodně štěstí a úspěchů přejeme tímto tedy i dalšímu vyřazenému soutěžícímu - Tomášovi a těšíme se na další kolo. Snad už nebude tak nudné, jako to dnešní a předminulé. Uvidíme. Bez Martiny je to smutnější a prázdnější, ale s Anetou se ještě stále máme na co těšit. A Sámer se Šárkou? Uvidíme, co nám ještě předvedou. Mějte se všichni krásně. 

 

- WebPorota -

 

 

VI. vyřazovací kolo

- nepostupuje Martina -

         

Nelze začít jinak, než smutně... Martina - dle našeho názoru nejlépe zpívající z těch soutěžících, co jsme měli možnost doposud v soutěži Česko hledá SuperStar slyšet - nám už v téhle soutěži nezazpívá. Bohužel. Ta soutěž je mnohem více (a ze všeho nejvíce) o hlasování diváků, těch navíc, kteří vůbec hlasují, než o kvalitě zpěvu jednotlivých soutěžících. A tak se loučíme s Martinou, neradi a smutně, tleskáme a přejeme mnoho Úspěchů, Štěstí a Slávy :O) A tleskal celý sál, dlouho, až do konce TV přenosu a naprosto Zaslouženě! Budeš nám chybět už v dalším kole... Jinak "Rockový večer" byl super a soutěžící jsme odhadli spávně již při jejich nástupu, kdy nás zde nepřesvědčili hned 2 z nich. Šárka a Sámer - už jen svým zevnějškem, oblečením... Ale začínala Martina a pro nás byla jako vždy Skvělá! Není moc co dodat. I skladbu, kterou si tentokrát vybrala, zazpívala Martina skvěle a "po svém", mělo to sílu i lesk. Jen to "křoví" nahoře za zábradlím zpívalo hrozně a falešně k tomu navíc bohužel / bylo tam stejně jen dost zbytečně a NAVÍC. Tomáš pak rovněž "odvedl dobrou práci" a znovu si vybral dobře i skladbu. Nebýt nachlazení (nebo nějaké alergie vrozené) a celkem malé chyby v podobě nezvládnuté výšky během zpěvu, tak Super. Ale i tak v pohodě. Škoda, že i v případě tohoto soutěžícího zřejmě budou chybět hlasy nakonec.

 

No a zazpívala i Šárka... Nepřesvědčivá image rockerky, špatný začátek a zlepšení až v průběhu vystoupení, špatný "obleček" podle nás, úplně zbytečný černý šátek a podkolenka nějaká na ruce. No nic, vraťme se k hodnocení zpěvu, který se zase vracel do té dřívější muzikálové a někdy i dětské polohy. Ve výškách dokonce i dosti falešně. Nelíbí se nám, že je Šárce "předhazován" její věk, ale asi si o to sama koleduje. Aneta přece například není o moc starší a nikdo nic neříká o jejím věku. Aha... Takže Šárka nás zde vůbec nebavila a byli jsme zvědavi na Sámera. Ten nejen, že vypadal jako rocker rovněž nedůvěryhodně, ale jeho zpěv byl zase o něco horší, než ve vystoupeních doposud!!! Sámer se skoro "nedal poslouchat" a jeho hvězda nějak pohasíná a pohasíná. A porota? Nevidí a neslyší - JAK TRAPNÉ a POLITOVÁNÍHODNÉ!!! Sámerek zpíval HROZNĚ a tak se raději budeme bavit o tom, kdo by mu šel na koncert (Gábina), pan Hejma je asi opilý "ve službě" a chválí dokonce, pan Soukup chce zrovna spíše přednášet o image jakési a Herman? Dělá ze sebe hloupého zas jiným způsobem... ACH JO!

 

Ještěže byla v soutěži jako poslední Aneta a s ní skladba od Scorpions :O) Balada a balzám pro unavené uši. Aneta zvládla tuto skladbu Skvěle a Potěšila nás MOC. Tahle část soutěže jí prostě "seděla" a kdo slyšel nahrávky jejího zpěvu s vlastní kapelou, nemůže se divit. Díky slečno za Vaše vystoupení a vydržte minimálně ještě 2 kola. Nejen, že si to zasloužíte, ale MOC Vám to přejeme zde z Webu. Martina je "z kola ven" a my chceme, aby vyhrál někdo, kdo umí zpívat a má zajímavý hlas k tomu navíc. A bylo dozpíváno. Porota pak ještě hodnotila před vyhlašováním výsledků a pan Soukup dokonce zvolil Šárku jako nejhorší v aktuálním kole!!! - asi naše hodnocení skutečně i čte :O) Pan Herman se asi už skutečně zbláznil se svojí kritikou Martiny / chtěl by jí prý rozumět... Tak se snažte, pane! Asi se totiž snažíte málo a nebo vůbec ne. Ale teď už Vám to může být stejně jedno, Martina je už vyřazena.

 

Anička Gleisnerová byla povýšena již do hodnosti Kapitána... :O) tak nezapomeňte pro ni hlasovat... Ondřej - skladatel a moderátor, dostal kytici za svůj hit pro 5 statečných, kteří pokračují dále soutěží... A Martině se tleskalo... Škoda, že také tentokrát to bylo zároveň loučení! Martino, vrať se brzy a zpívej nám dál. Tak ahoj všem a mějte se Skvěle, sejdeme se určitě zase v neděli u TV. Ještě je stále komu fandit, ne?

 

- WebPorota -

 

 

V. vyřazovací kolo

- nepostupuje Julian -

    

Chtělo by se říci: Konečně a zcela zaslouženě Julian... Ale to by nebyl asi příliš zdvořilý začátek a mohlo by to vypadat poněkud zaujatě. Tak tedy porota sladěná do barev, záběry z Metropole Zličín a davové šílenství spíše fanynek, Laďka už na nás neřve - začínáme. Ondřej Hejma má zase novou košili a zase nádhernou :O) Jak on to jenom dělá? Zpívat začala Aneta a mohlo nám být v tu chvíli jasné, že večer rockových a nám mnohem milejších (nejmilejších) rockových balad bude následovat až za týden... Aneta zazpívala slušně, jenže písnička jí "neseděla" příliš a ten večer něměla být v tomto ohledu sama, komu se dařilo s výběrem právě tak v tomto žánru. My zde Anetě fandíme a tak můžeme říci, že spokojeni se již nyní těšíme na příští neděli! Tam by měla být Aneta jako ryba ve vodě... Poté Sámer předvedl podle nás zde možná svůj vůbec nejhorší výkon a budiž mu ke cti, že veřejně v rozhovoru uznal to, že Martina je mnohem lepší zpěvačka, než on zpěvák :O)

 

Bylo to velmi sympatické od soutěžícího, který je zejména díky svým fanynkám hlavním favoritem celé soutěže, ale pěvecky je na tom ne až zas tak dobře, jako... NEW YORK s Tebou, Sámere - ale naše sympatie jsi si zde získal a zpívat se dají i jiné "kousky", než takováto KLASIKA velkého kalibru, která tomu kterému interpretovi nesedí třeba ani vůbec. Tak uvidíme příští týden, jsme zvědaví už dnes - a nejen na Tebe. Tenhle žánr se nám zde Móóóóóóóc líbí!!! Martina... Co dodat? Už několik kol je Martina JISTOTOU skvělého výkonu a show a v tomto duchu pokračuje dál soutěží. Kdo slyší, ten VÍ, kdo neslyší a nebo nechce slyšet, dobře mu tak a okrádá sám sebe o fajn zážitky :O) Od toho tu ale nejsme, abychom někoho nějak ovlivňovali a nebo přesvědčovali.

 

Martina tedy opět SUPER & STAR dohoromady, porota skutečná právem opět Nadšená co se jejich názorů týče. A cesta dál? Uvidíme podle výsledků hlasování. Bojíme se toho kola, kdy Martina případně vypadne jen kvůli nedostatku hlasů zaslaných diváky, ale takto je ta soutěž (pro všechny) postavena... Nechce se nám příliš komentovat ani to, že Martina případně neumí až zas tak dobře anglicky. Hlavně, že umějí skvěle anglicky Lucie Bílá, Leona Machálková, Ilonka Czáková a tak :O) Prostě Martina = Nádhernej výkon... Tomáš Savka ale zaslouží rovněž velkou pochvalu! Kde je ten (svým projevem a gesty) nesympatický frajírek z úvodu soutěže? Pryč... Tomáš se neustále jakoby zlepšuje a zpívá v pohodě. Výkon z nedělního dalšího kola byl Super!!! Dost originální a zajímavě. Gratulujeme, věříme tomu, že i pro tuto dvojici bude příští neděle jako stvořená a rockové balady dovolí ještě víc ukázat, než toto kolo.

 

Julianovo vystoupení bylo opět nejhorší ze všech soutěžících, ale teprve až nyní hlasy diváků rozhodly spravedlivě o tom, že soutěž opustí on a ne (na jeho úkor) někdo jiný. Konečně... Nic proti Julianovi, nic proti nikomu, ale už nás zde přestával bavit a byla to nuda i trápení dohromady. Vezmi kytaru a zpívej a hraj - klidně. A budeš dobrej, když si nenecháš diktovat něco, co Ti vyloženě nesedí a na co jako zpěvák vůůůůbec nemáš. A toho je skutečně dost. Jinak díky i Tobě za některý fajn výkony a upřímně i přání: Hodně Štěstí :O)

 

Jen nás zde tak napadá, jak se všichni škodolibě uculují nad výkony jiných, kteří ani do finále nepostoupili... Julian byl kolo od kola horší a horší a horší snad. Uf... A Šárka ještě / slabý začátek vystoupení a o to silnější i lépe zvládnutý závěr. Píseň, co se líbí i v originále snad jen velkým znalcům a příznicům tohoto žánru, jinak (a to všeobecně pro toto kolo) VELKÁ NUDA!!! Kdo to vůbec vymyslel nechat zpívat tato "mláďata" pro převážně stejně "staré" publikum právě takovéto skladby? No nic, je to naštěstí už za námi a Julian nezabránil nikomu z výše uvedené pětice předvést své podání některé z rockových balad. A to je Potěšující, na to se Těšíme už nyní. Tak hodně Štěstí všem finalistům, kteří bojují o vítězství dále. Jo a díky všem za předvedené výkony, protože dobře víme, že jste se MOC snažili.

 

- WebPorota -

 

 

 

IV. vyřazovací kolo

- nepostupuje Standa -

    

Chtělo by se začít od konce, od toho Skvělého momentu, kdy se loučil Standa Dolínek se soutěží… Bohužel, jako další v pořadí z této soutěže vypadl, ale to, co od chvíle, kdy se o tomto dozvěděl, předváděl, zaslouží jen slova uznání a obdivu! Standa prostě udělal show i v této chvíli. A nám nezbývá, než mu popřát hodně Úspěchů v dalším životě. K jeho vystoupení se samozřejmě ještě v krátkosti vrátíme… Moderátorka Laďka na nás tentokrát snad prvně neřvala – DĚKUJEME / jako by četla naše zde hodnocení :O) a vůbec se všichni nějak zlepšují, včetně paní notářky… Také porota byla tentokrát dost v pohodě a milá a fajn! Podezřelé? Blíží se finále pomalu a tak je to jedině dobře pro celou soutěž.

 

Tomáš Savka nás opět nezklamal a na rozdíl od skutečné poroty - můžeme chválit. Navíc sympatický dojem k Tomášovi tak nějak začíná patřit, asi to zabírá i u divaček a diváků, kteří si ho zřejmě nakonec oblíbí docela dost. A hned po Tomášovi Šárka Vaňková… I ona se stále asi zlepšuje a dokonce vypadá i milejší a více fajn – neuvěřitelné! Písnička se k ní tentokrát hodila a vše se podařilo, takže dobrá. Tedy lepší a lepší stále, podle nás zde. Juliánovi se nedaří a nedaří zase, ale proplouvá stále neuvěřitelně dál soutěží, Tak kolik soutěžících ještě vypadne ze soutěže, než bude Julian konečně už na řadě? Jinak v ukázce s kytarou to bylo v pohodě / to se nám skutečně líbilo a to by asi Juliánovi “sedělo“ mnohem více, než celá tato soutěž. Píseň nedozpívával, není nějak co dodat. S čím byla skutečná porota celkem spokojená, to skutečně v tomto případě nevíme.

 

Aneta Langerová – opět MOC fajn Zážitek. Jak jinak? Snad není už nikdo, kdo by pochyboval o jejích kvalitách… Je skvělá prostě a také čím dál tím lepší, zdá se. Snad její příznivci budou stále SMSkovat ve velkém :O) Standa… Už jsme o něm psali. Poslední vystoupení v soutěži sice nedozpívával a neudýchával, ale jinak zase FAJN. Byla by škoda, kdyby jeho zajímavě zabarvený hlas “zapadl“, kdyby nám Standa již nezazpíval z pódia někdy v budoucnu! Tak ještě jednou: HODNĚ ŠTĚSTÍ a DÍKY. A pak už jen Martina a Sámer… Martina zvládla vše v pohodě, zazpívala Krásně píseň, která se ani naší porotě zde příliš nelíbí (v originále) a postoupila. Věřme, že se jí bude dařit i nadále, protože pěvecky na ní nikdo další z finalistů nemá! Martino – opět SUPER. Sámerovi pak Beatles slušeli a šlo mu to. Nějak se nám zlepšil oproti minulým kolům, kdy jako by spal na vavřínech, bylo to tentokrát FAJN.

 

No a pak už jen dramatický závěr, chvíle napětí a sympaťák Standa i zasloužené ovace pro něho – zasloužené za všechno, co v soutěži předvedl. Julian opět zůstal do dalšího kola soutěže, která pokračuje. Tak ahoj zase příště u TV / uteče to jako voda a bude zas neděle…

 

- WebPorota -

 

 

 

 

 

III. vyřazovací kolo

 

- nepostupuje Petra -

 

 

Nějak se nám po tom včerejším kole nechce moc hodnotit, ale když už jsme se do toho jednou pustili… Úvodem (tak, jako začíná každé soutěžní kolo v TV) bychom rádi požádali moderátorku soutěžních večerů: NEŘVI NA NÁS :O) Fakt je to Zbytečný a navíc to nevypadá vůbec dobře! A dál??? V rychlosti rekapitulace a naše hodnocení: Sámer standardně, chvíli skvěle a chvíli zase jen průměr, Petra… Začátek hodnocení a hned abychom se rozloučili. TOHLE nás TADY Hodně MOC mrzí! Petra si nezasloužila vypadnout z této soutěže takhle BRZY a celou to dobu byla Super i Star :O) Byla Skvělá i v dalším nedělním kole soutěže, ale její fanoušci a fanynky asi fakt nejsou lidé s mobilem v ruce….. Škoda. Každopádně Díky a přejeme (ze srdce MOC) hodně Štěstí s písničkami i bez nich, ať už budeš kdekoliv.

 

Stando, ty už raději nemluv o vojenský škole a zapomeň na ní, ale jinak sme rádi, že jsi nám v soutěži zůstal. Další zajímavý vystoupení… Martina opět SKVĚLÁ – co dodat? To je prostě Síla a dle nás ZDE nejlepší zpěv ze všech, univerzální a nejprofesionálnější výkony. Radost pohledět a radost si poslechnout. Jen tak dál! Co nejdále!! Nejdále ze všech!!! Ale bude to Složité, pokud nebudou hlasy od diváků a divaček.

 

Tomáš místy nedozpívával, ale jinak v pohodě. Fakt zajímavej hlas, stejně ale jako Standa, Aneta, Petra, Martina…. :O) Bude to všechno ještě hóóódně Složitý! Aneta báječná – jen pozor na případnou pasivitu diváků, ta bude asi hrát stále větší a větší roli. Aneta je prostě taky Skvělá. A Šárka? Ta se nám TADY už dávno moc nezdá a viděli bychom jí v muzikálech a jen a tam, ale… POZOR!!! Šárka se učí asi RYCHLE a její vystoupení i chování a celkový projev byly tentokrát NEJLEPŠÍ ze všech dosavadních. Zazpívala tentokrát Dost Dobře, podporu SMSkovou má určitě zajištěnou a tak může jít nakonec klidně až “na stupně vítězů“. Rozhodně tentokrát už nezpívala jako dítě a bylo to FAJN…

 

Ještě Julián….. Kolik soutěžících ještě v soutěži “přežije“ tenhle pěvec??? Asi klidně ještě dost. Ale už by mohl být vyřazen, zdá se že nemá čím moc překvapit. Nebylo to špatný,ale asi to bylo opět nejhorší. Škoda, že Petra nám už v tomto pořadu nezazpívá, to nás skutečně MRZÍ MOC. V minulém kole možná že dokonce i vůbec nejlepší vystoupení a najednou tak rychle konec. Nejdřív hokejisti, a teď i Petra – to nám ten týden pěkně Smutně začíná! :O) ale nevěšme hlavy… Bude zase líp! Porota se (až na pana Soukupa) uklidnila, moderátoři se zlepšili poněkud, Julián bude zase zpívat příští neděli… Tak znovu Díky všem za výkony, za prima zábavu a ahoj zase u TV.

 

- WebPorota -

 

 

 

II. vyřazovací kolo

- nepostupuje Petr -

 

Ani se nám nechce začínat hodnocení II. kola hned tím, kdo odstoupil / byl odstoupen… Nakonec bude těch “obětí“ ještě mnohem více postupem času, ale věříme tomu, že i ti, jenž neuspěli, mají velkou šanci nakonec dokázat, že do finálových kol byli vybráni správně a že skutečně “mají co nabídnout“. Ale teď už k hodnocení naší WebPoroty… Šárka nás jen těžko mohla něčí příjemně překvapit, takže pro nás zde opět celkem dost trápení a nuda. Byla asi za celou tu dobu trvání soutěže nejvíce milá (i když nám prostě stejně “nepadla do očí“), jinak stále průměrný muzikálový výkon. Nám se tento zpěv a hlas prostě nelíbí a líbit nebude! Ondřej Soukup nám již přijde být TRAPNÝ svými hodnoceními této soutěžící… Kdy už konečně půjde Šárka z kola ven? Julián si dle našeho názoru už několikrát podepsal rozsudek, ale tentokrát to s Daliborem Jandou navíc ještě k tomu dost přehnal!!! Absolutně nechápeme tento výběr… Už ani nechceme slyšet Juliána a D. Jandu v TV / stačilo… Příště by si mohl vzít něco od Pepy Melena třeba a nebo zkusit Míšu Davida – prašť jako uhoď. Juliáne, už nás netrap, to bylo ZASE hrozný!!! To Tomáš Savka se zlepšuje mezitím a zlepšuje. Změnil i účes poněkud a písnička mu zase “sedla“ – zajímavé… U nás TADY dobrý. Jako by četl vše, co jsme tu o něm kdy napsali a poučil se z toho. Tak jo, snaž se dál…

 

Porotce Soukup asi také navštívil tento Web, když si rozvzpomněl na Eddieho – skokana na lyžích (viz info na stránce “Dajdou…“), tak jsme rádi, že nás čtete. No ale dál k hodnocení. Petr se nám líbil a škoda, že nedostane šanci v této soutěži ještě dokázat, že měl zůstat dalších pár kol. Dál již tedy nepokračuje zajímavý objev této soutěže, který zřejmě dosti prorocky poslal vzkaz svým příznivcům: „…ať při mně zůstanou, že se eště vrátim!“. O Petrovi jistě ještě v této branži uslyšíme. Tak hodně Štěstí a Díky za všechny výkony. Nám se to MOC líbilo. Pan Soukup si dál přes Šárku nevidí ani na špičku nosu, takže zpěv Petra se ho “nedotýká“!!! Pane, zklamal jste nás, mysleli jsme si, že jste mnohem rozumnější a mnohem více odborník… Ale jdeme dál tím soutěžním večerem. Přišla HVĚZDA!!! Ještě Milejší a ještě Krásnější, ještě více SUPERSTAR – Petra Páchová. Ten večer Nejlepší výkon ze všech a skutečně Nádherná Podívaná se vším všudy. Jako obvykle Milá a Zářící, tentokrát snad až Dokonalá. To byl Zážitek!!! Děkujeme, ztrácíme písmena, slova a i věty…. Petra má navíc VELKOU ŠANCI získat mnoho lidí na svou stranu, Sámere :O)

 

Ještě k těm vlasům – to kdyby Petra potřebovala vědět: Rovný, určitě TAK :O) A pak už Sámer, standardně show zakryla nedostatky ve zpěvu, už to bylo ale bez toho olizování, celkově fajn. Víme už dávno o pěvecky lepších ale v této soutěži! Až se spojí příznivci těch, kteří ze soutěže odejdou, bude to mít Sámer ještě dost Složité v boji o celkové vítězství!!! Martina… Další naše zde favoritka na vítězství může zpívat česky, anglicky, v sukni, kalhotách i “mini“, s kloboukem i bez a bude pořád Skvělá! Co dodat? Heleno, můžeš jít už klidně do penze - pokud budeš samozřejmě chtít. Martině: Díky moc! Ještě jsme směli vidět a slyšet Anetu, která opět nezklamala. Také tato soutěžící má naše velké sympatie a velkou šanci něco v životě dokázat. Aneta je DOST ORIGINÁL, je Milá a má Skvělý hlas. Další skvělý zážitek – “holky“ nás nezklamaly, vlastně ani Šárka, která opět vůbec ničím nepotěšila... Za to Standa, ten je prostě nevyzpytatelný :O) S Michalem Tučným nás Potěšil samozřejmě, o jeho hlasových kvalitách i zajímavé barvě hlasu dávno víme, jen měl by se nám nějak “usadit“. Standa nezapomněl citovat Aničku, čímž nás rovněž Potěšil a moc rádi ho uvidíme příště zas! Prostě tak… 

 

Je opět dobojováno a rozhodnuto. Julián si v soutěži jakoby dál “dělá co chce“ a nikomu to nevadí, také už Petr byl bohužel místo něho vyřazen. Petra podle nás suverénně vládne všem dosavadním výkonům, skutečnou porotu stále příliš nechápeme, ale všem stejně Upřímně: Díky za výkony, za prima zábavu… Tak ahoj zase v neděli u TV :O)

 

- WebPorota -

     

   

 

 

I. vyřazovací kolo

- nepostupuje Veronika -

         

   

Dobojováno, rozhodnuto – první vyřazenou soutěžící je Veronika. S tím museli všichni počítat už na začátku soutěže, že vyhraje jen jeden nakonec. Ale pro uklidnění ostatních těch, kdož chtějí v té muzice něco jednou skutečně dokázat: I v zahraničí byli nakonec finalisté dobře vidět a mnohdy jsou úspěšnější, než pozdější vítězové této soutěže!!! Díky za účast ve finálové desítce a přejeme hodně úspěchů v životě, mimo soutěž Česko hledá SuperStar. Co naše hodnocení?

 

Martina byla Skvělá a SuperStar k tomu – moc jí to slušelo na tom pódiu, Petr zpíval bez větších problémů a fajn a Aneta nás znovu překvapila, jako doposud vždy… Je prostě Skvělá… A ten hlas – to je barva! Julián to tentokrát nezvládl vůbec dobře (!) a v příštím kole může být klidně i “na řadě“. Šárka, ta má všechno ještě teprve před sebou a její zpěv se nám zde stále zdá být někde na hranici mezi dětským a dospělým. Je to zatím spíš víc boj… Potěšily nás ovšem moc ty privátní záběry ze školy, kdy měla Šárka na sobě svetr velmi podobný tomu, ve kterém soutěžila Anička Dajdou Gleisnerová :O) Co Petra? Nezklamala a opět zářila jako Slunce zlatý… Ten hlas nemá chybu, milá a roztomilá k tomu! Standa to rozjel tak, že si místy zapomínal hlídat zpěv, ale celkově rozhodně nezklamal (v klobouku tehdy ale zatím byl i přes nachlazení nej…), má rozhodně zajímavou barvu hlasu.

 

Veronika odzpívala slušně, ale v této soutěži letos naposledy nakonec. To jsme tedy ani nečekali. Sámer byl opět v pohodě, ale s tím zpěvem to nebylo až tak nej… On to ale ví a dožene to jinak :O) Rozhodně “pohodář“ neskutečnej, škoda, že tentokrát s písničkou, která obsahem připomíná zaseknutou desku. A příště už snad to bude bez toho olizování se – asi těžkej zlozvyk! Tomáš - dobrý… Jako by četl naše předchozí hodnocení a zamyslel se nad sebou. Už to nebyl nějak ten nafoukanej frajer, zvolil si navíc velmi těžkou a velmi aktuální píseň v době konání MS v hokeji :O)

 

Dobrý, díky! Učte se do dalšího kola zpívat ještě líp, přemýšlejte o tom, co budte zpívat a buďte milí…

Dělejte dál pokroky, bude se to určitě ještě hodit…

 

- WebPorota -

 

 

 

Základní část

 

hodnocení WebPoroty

 

 

Návštěvní kniha

 

 

 

 

 mrkni se ke mě aTeo – Krásný svět fotomontáží…  prodejna s dětským, dámským i pánským (značkovým a sportovním) zbožím Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web Monika Weinhold – vizážistka Nová kniha: Jsem fakt impotent?! Poznámky, povídky, poezie, přiblblé ptákoviny... 
prostě prohlížeč plný parádních pitomostí... 

Chcete se stát SuperStar?

 

Reklama / WB&M system

 

© HuMorous´2004 / Tyto stránky vznikly především proto, že Česko hledá svojí SuperStar. Chceme mu trochu pomoci - a nejenom v nalezení nové hvězdy. Hlasujte, diskutujte, přemejšlejte, dívejte se kolem sebe a chovejte se slušně... Prohlášení: Cílem těchto stránek není kohokoliv poškodit, čtením těchto stránek se nevzdáváte práva být SuperStar :O)

---- Made in HuMorous :O) ---

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *