Předem se omlouvám za formu 200kb souboru, ale jinak by to bylo nepřehledné a nebo roztažené po X stránkách a uklikali byste se, navíc by se větší kompresí snížila čitelnost mapy )))

Obr1. - Vyjeli jsme ze Zlína kolem 13:00 na Bratislavu a odtud (v 23:00)na přechod Rajka do Maďarska. Přes Maďarsko v noci jsme prosvištěli za dvě a půl hodinky. V noci jsme dorazili na Slovinské hranice, ty jsou dlouhé jen cca. 8 km a jste v Chorvatsku (moře je ještě daleko). Odtud na Varaždin a Zagreb, přes Ogulin do Senje. Tam jsme začli ráno v 8:00 naši dovolenou.

Obr2. - AAno, do Senje se dá dojet touto červenou nakreslenou čarou, ovšem my jsme použili "zkratku" přes Jezerane, Brinje, Žutu Lokvu a Melnici. V Chorvatsku nikdy po silnicich II. třídy. Je to jako cesta z Vigantic do nedalekého lesíka a i to je proti tomu dálnice ...

Obr.3 - Ze Senje jsme se vydali na Starigrad, kde jsme pobyli do večera, poté jsme přespali v Karlobagu, pěkném tichém městečku. Odtud na Zadar, který jsme minuli a rázem jsme byli v Dalmácii v Šibeniku, kde jsme byli ráno , akorát na kafe. 

Obr4. - Z Šibeniku přímo do Primoštenu a vedlejší Mariny. Potom do Trogiru, Tri Kaštěle, zpátky do Šibeniku a přes Knin, Plitvičky domů přes Maďary a Slovensko, stejnou cestou jako k moři.

Zpět na pokec o Chorvatsku

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *