Tenisový klub v Brandýse nad Labem vás vítá

    

     Tenisový areál se nachází v blízkosti centra města. Vzdálenost od autobusové zastávky, na náměstí, není delší než 1 kilometr. Z Prahy k nám jezdí časté autobusové spoje ze stanice metra Florenc a Českomoravská. Od 28. 5. 2000 k nám ze stanice Černý Most zajíždí dvě nové autobusové linky Pražské integrované dopravy a to: č. 346(jízdní řád)a 367 (jízdní řád). Cesta trvá asi 20 minut. Pokud pojedete z Prahy – Klíčova po staré silnici , tak po sjezdu k železničnímu přejezdu v Brandýse nad Labem, před ním odbočíte vpravo do Tyršovy ulice a asi po 200 m se nachází vjezd do areálu  po pravé straně. Tady najdete bezplatná parkovací místa. Výhodný příjezd je též z dálnice  Praha – Mladá Boleslav. Po výjezdu z dálnice na Brandýs nad Labem o po ujetí asi 2 km, odbočíte asi 50 m před železničním přejezdem vlevo Tyršovou ulicí. Asi po 300 m se nachází vjezd do areálu po levé straně. Z okolí nákupního centra Černý Most netrvá jízda k nám déle než 15 minut.

     Areál  je umístěn v klidném a sympatickém prostředí, obklopený vzrostlými stromy. K využití je 6 oplocených antukových dvorců s umělými lajnami, velká cvičná stěna , klubovna s pánskými i dámskými šatnami, vybavenými sprchami s teplou vodou, menší společenská místnost (pro 25 lidí) a větší (pro 80 lidí), s možností pořádání schůzí, porad, zábav i svatebních hostin. V přízemí je místnost, která umožňuje poskytování občerstvení a pohoštění. Pro tyto účely je vybavena lednicemi, sporákem, mikrovlnou a teplo vzdušnou troubou a v neposlední řadě i pivní stolicí. Kromě toho je k dispozici menší stará klubovna, využívaná prozatím správci dvorců a k řízení turnajů.

     Tenisový klub organizuje oficielní soutěže družstev dospělých, dorostu, žáků i množství turnajů oddílového významu. Jeden z nejznámějších turnajů najdete na této adrese:

http://www.multiweb.cz/rychle.spunty/

Máme velký počet družstev v okresní soutěži: “BUĎ FIT” , podívejte se jak se jim daří:

http://www.multiweb.cz/bud.fit/

Tenisový klub organizuje též za úhradu tréninkovou činnost mládeže .

     V současné době není areál plně využíván pro malou členskou základnu dospělých. Pravidelně ve všedních dnech od rána do 15 hodin, dále po 19. hodině a zejména o sobotách a nedělích již odpoledne. Nestává se, že by si neohlášený příchozí člen, nebo host nezahrál. Z tohoto důvodu není zapotřebí zajišťovat si dopředu dvorce pro hru.

     Počátkem jara, podle počasí, řídí správci dvorců brigádnické hodiny za účelem zprovoznění dvorců. Jedná se o úklid listí, posypy, válcování, zabudování lajn apod. Členové jsou povinni odpracovat před prvním hraním (zpravidla do konce dubna): 10 brigádnických hodin. Místo odpracování brigádnických hodin je si možno hodiny zaplatit: 100 Kč za neodpracovanou hodinu.

     Nečlenové tuto povinnost nemají, ale ztrácejí přednost ve hře a hradí pronájem dvorce v ceně: 120 Kč za dvorec na 1 hodinu. Snížená sazba v době s menším zájmem o hru, činí: 100 Kč na jednu hodinu za celý dvorec. To se týká všedních dnů do 15 hodin.

     V předchozích létech každý nový člen platil jednorázový vstupní poplatek, který se rovnal dvojnásobku členského příspěvku. Jednorázový vstupní poplatek byl pro rok 2000 zrušen.

Členové klubu hradí pravidelné roční členské příspěvky pro rok 2000 v této výši:

- dospělí muži:        1500 Kč

- dospělé ženy:       1000 Kč

- studující:                750 Kč

- dorost:                   750 Kč

- žáci:                       200 Kč

- nehrající členové: 200 Kč

Předpokládáme, že vstoupit do našeho klubu bude pro nové, zejména pražské členy, ekonomicky výhodné (nižší příspěvky, objednávání dvorce a časové omezování hry v jiných klubech), i přes zvýšené náklady na cestu k nám do Brandýsa nad Labem.

     Ale nejlepším řešením, jak si u nás zahrát je koupě celého areálu.

     Tenisový klub při této příležitosti upozorňuje, že je možné výše uvedený areál odkoupit ve slušné cenové relaci.

Bližší podrobnosti o nabídce podá akciová společnost BSS MATACO BRANDÝS NAD LABEM,

pan Ing. Radim Kopáček,

telefon do práce: 0202-803632

telefon do bytu: 0202-802559

telefon na tenisové dvorce: 0202-803774

TENISOVÝ KLUB

BSS – METACO, a. s.

pošt. schránka 56

250 01 Brandýs n/L

                                                                                                                         napsal pan: Zdeněk Feigl

Případné další dotazy zodpoví autor těchto stránek: Ing. Josef Brázda.

e – mail: josef.brazda@iol.cz

telefon do práce: 0202-232044

telefon do bytu: 0202-802849

 

Na titulní stránku

Získejte peníze!
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *