Diablo

Diabo je jedno z nejlepších akčních RPG, proto jsem se rozhodl vám sem o něm něco napsat. K Diablu byl také vydán datadisc Hellfire, proto některé dále napsané věci se nevztahují pouze na Diablo, ale i na Hellfire.

Zde je tabulka level upů, kde se dozvíte, kolik zkušeností potřebujete k postupu na další level. Ve hře se můžete setkat s velkým množstvím různých věcí, a jednou z nich jsou i kouzelné oltáře. Další velice užitečnou věcí jsou kouzla. Ve hře se da najít také speciální vybavení, kterému se říká uniq itemy. Tady jsou nějaké tipy a triky.

Tady je možno si stáhnout češtinu do této skvělé hry. Diablo 1.00 , Diablo 1.07 obě jsou ve formátu zip. Tady je také čeština ke skvělému datadisku nazvanému Hellfire, pro který také platí všechny výše zmíněné poznatky. Hellfire opět ve formátu zip. Ve formátu zip je také prográmek, který předělává verzi 1.00 na verzi 1.07. Mezi oběma verzemi je rozdíl v tom, že s verzí 1.07 máte lepší přistup na battle.net. Program na změnu verze. Další skvělou věcí je také diablo font, kterým je psána tato stránka. Fonty jsou dva, ale není mezi nimi skoro žádný rozdíl. Font1 a font2. Dále zde máme prográmek na ukládání multiplayerových postav, zde, a program, který umí z diabla vytahovat zvuky a obrázky, zde.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *