Kapitola 1: Podařilo se vám vyřešit všechny questy a náležitosi v lokaci “Petrified Forrest” a stále se nemůžete dočkat konce? Patrně jste přehlédli jeden z úkolů zvaný “Záhada štítu”. Vezměte si tedy štít z centrální lesní paseky, nastupte do vozíku u “Glottis” a jeďte deleva k jeskyním. Tam vystupte a strčte ten štít někam do země. Jako obvykle vás štít okamžitě nasměruje určitým směrem. Opět jej vezměte, jděte několik kroků určeným směrem a opakujte tento proces. To dělejte tak dlouho, dokud se neotevře vstup do skryté jeskyně. Tam naleznete klíč, který vám otevře vchod do další kapitoly.

Kapitola 2: Zde je velmi důležitá záhada kočičího závodu. S tiskárnou na lístky od Charlieho můžete přijít na důležitou indicii. Pozorně sledujte hlášení ze závodů. Tak se dozvíte, že pouze každý druhý týden se pořádají závody. Po rozhovoru s Dougem u první přepážky se dozvíte, že pouze v úterý se vydávají kočičí kloboučky. Dohromady s cílovou fotkou šestého závodu je řešení docela snadné, nebo snad ne? Jako první číslo (úplně vlevo) zadejte dvojku, vpravo napište šestku a jako den zvolte úterý. Vytiskněte takto nastavený lístek a nechejte se ho proplatit u připážky. Za to dostanete usvědčující fotku Nicka, který vám určitě pomůže dál.

Kapitola 3: Potřebujete ještě dobře směnitelný přednět, abyste získali elektrický sekáček? Jak by se vám líbil pár hedvábných punčoch? Jděte do kanceláře a podívejte se do designérova popelníku. Zmáčknutím knoflíku “Return” nezhlédnete pouze novou animovanou sekvenci, ale ještě navíc získáte ony hedvábné punčochy. I když mají díru, můžete je potom vyměnit s mužem s lampou za jeho elektrický sekáček.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *