Tip 1: Pro získání ideálního charakteru se zkuste řídit tímto dopručením. Jako jednu vlastnost si určitě nastave “Gifted”(nadaný) čímž získáte +1 ke všem atributům. Ovšem tento zákrok vám razantně sníží počet bodů dovedností, které získáte při postupu na vyšší úroveň. Tento nedostatek ale můžete zapudit nastavením inteligence na 10 (tato vlastnost mimo jiné určuje právě i počet bodů dovedností, které při přestupech získáváte).

Tip 2: Není vůbec špatné nechat se najmout jako ochránce karavany (ve městě Reddings). Sice tímto postupem ztratíte mnoho času, ale zato si příjdete na docela slušné peníze (až 2000 gp). A hlavně budete mít možnost se utkat s docela silnými protivníky a po jejich zneškodnění za pomoci ostatních ochránců karavany si v klidu vzít jejich věci a munici.

Tip 3: Výtahový trik. Docela často se vám stane, že vás nepřátelé očekávají již pod výtahem. Chvilku s nimi bojujte, a jakmile se vám bude zdát, že jde do tuhého, nasedněte do výtahu a nechte se vyvézt nahoru. Zde se dejte dohromady (ale ne pomocí PIPboye, ale pomocí Stimpacků) a vraťte se dolů. Nepřátelé budou stále ve stejném stavu zraněnosti a navíc získáte ve většině případů výhodu prvního útoků (stejný postup platí i ve městech, při přechodu mezi jednotlivými sektory).

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *