Zdarec Lojzku Bargelů a všeci co sem čumíte !
Menuju se Daniel Rosman, je mi 29 let a  su ze Zlína u Vizovic; tož to tak eném na okraj. Pracuji v jedné nejmenované zlínské pobočce hardwaroveee firmy. Tato stránka byla pro začátek vytvářena za účelem recese pro mé camarády. V podstatě bude vždy  vznikat a měnit se. Neslouží jako žádná prezentace ani nechci předvádět své "znalosti". Taky za obsah zodpovídám výhradně já. Jo, a pokud by to někdo nevědél, tak nahoře je vlajka a znak Zlína, mojeho rodného města.Takže se mějte jak chcete, něco pro to dělejte a dejte pozor ať Vás u toho nikdo nevidí ...

News

 1. Svatebčan a jeho studium
 2. Rodinné album- pozastaveno
 3. XFILEZ
 4. Geeho floridský výlet
 5. Vojenská technika
 6. Opel
 7. Zajímavé linky + Šutry
 8. Chorvatsko 2002 - na pokračování ...


Ahojte Kluci ! (šak vy víte keří)

Taky jsem přesedlal na službu www.toplist.cz. Doporučuji vyzkoušet, mají tam velice podrobné statistiky , které vám mailem posílá robot automaticky, dozvíte se v kolik hodin, na Vaši stránku přistoupilo kolik lidí, a spoustu jiných informací.

Co nového u mne ?

Takže po dovolené 2002 jsem zase v práci, chystám reportáž s fotkama a taky zaktualizovat tento webík, na který jsem již dlouho nešáhl. Zdravím taky neznámého, který mojí ženě navykládal co to tu všechno neviděl, NAZDAR !

  • KONTAKT:
   
  Pokud máte něco na srdci, nebo mi chcete vynadat, neváhejte a napište Danovi, nebo pošlete SMS na 602407703 a nebo na +420602407703@sms.eurotel.cz 
  Jo, a žádný copyright neexistuje, Let the Internet free, you A..holes ! Optimalizováno pro Mrkvo$oft Exporter 5.0 nebo 6.0, při rozlišení 800x600 kolik chceš barev.
  Random Updated by Cowley, 19.01.2001

 • * Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *