Duchovno nebo způsob, jak získat peníze a využít bezmocnosti druhých?
- pokračování


Podle ohlasu čtenářů mám chuť napsat další článek.....Reakce byla zajímavá a přesná jak jsem čekal. Ti co hrabou se ozvali, kritizovali a nadávali mi. Ti druzí hezky odpověděli a velice příjemně.

Chtěl bych ukázat na velké množství metod, na jejich cenu apod. V roce 1990 po slavné revoluci, kterou připravilo STB a špičky socialismu jsem četl zajímavý článek. Napsal ho Ing. David Gruber z Ostravy. Nepamatuji si přesné jeho znění, ale budu používat jeho myšlenky. Doufám, že se autor nebude zlobit za mou intepretaci.
V současné době vzniká čím dál více nových metod. Jsou velice drahé. Pokládám si otázku? Jsou za ty peníze tak cenné. Nebo nikdo využívá důvěřivosti lidí.
Po roce 1989 zde přišlo obrovské množství metod. Mezi prvními byla sugestopedie. Metoda výuky jazyků. Stála tenkrát okolo 30.000Kčs. V 50. letech běžel podobný princip v Českém rozhlase a byl úplně zdarma.
Cizinec si oblékl sako. Zdá to, že asi ze sekáče. Řekl si, že už melouny na pláži přehazovat nebude a vydal se do Čech. Začal kurzy. Nakreslil na tabuli úsečku a mluvil o ní celé hodiny. Našinec za informaci zaplatil velké peníze a šel na další přednášku. Byla třeba o kruhu nebo čtverci. Tak to mělo pokračování pořád dál. Trojúhelník, lichoběžník, k němuž při přidání další přímky vzniká nový obrazec. Tak vznikla součást pohádky:"Císařovi nové šaty." Našinec dobře věděl, ale neodvážil se ozvat. Co kdyby.......
A máme pokračování. Každý student zpočítá teorii relativity líp než Einstain. Nedostane Nobelovu cenu, ale po zásluze jedničku.
2 X jde napsat jako X*X nebo X/X*X*X, 2 nebo 0*X+(X) ...nebo.........1000.000 dalšími způsoby.
Tak se dá dobře vydělávat.
Podotknu jednu zajímavou věc. Vyučuje se u nás kurz Regresní terapie. Vyučuje ho Míla Lukášová. Velice příjemný člověk a pro pomoc druhým by se rozdala. Její kurzy stojí asi 3000,- za 7 dní. Je tam snad i jídlo a ubytování. Něco málo se připlácí. Myslím, že je to rozumná cena....Nekteří absolventi kurzu....Vymýšlejí, jakoby nové metody.... Obrovsky drahé. Vezmou úsečku a přidají jí ke kurzu. Mají novou drahou metodu.... Už víte co jsem chtěl říci. Náš kocour, pokud má ze sousedovic kočkou koťata. Nemá Francouzské, Anglické, nebo jiné šampióny. Jen vesnického mourka. Ani pokud je sprejem přestříkám třeba narůžovo. Je to pořád klasický český mourek......
Na závěr mi nezbývá než říci jeden citát. Je ze seriálu Nemocnice na kraji města. Řekl ho slavný doktor Štrosmajer:" Kdyby blbost nadnášela, tak tu létáte jak holubička."
S pozdravem David

dsex@volny.cz


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *