Ani jsem netušil, jak rychle ukážou svou pravou tvář

Vážení, pokládám za užitečné informovat vás o skutečnostech, které se udály v mém životě poté, co jsem veřejně publikoval na těchto stránkách můj názor, že za všemi kontakty s mimozemšťany, za všemi informacemi získavánými telepatií, chanellingem, automatickou kresbou, intuicí apod. jsou skryty démonické síly, což jsou ve skutečnosti padlí andělé sloužící ..., jak už jsem uvedl v předchozím článku.

Následující noc po uveřejnění článku jsem zažil téměř hrůzostrašnou noc. Ve spánku jsem byl trhán zaživa bytostmi, které nebyly vidět, ale které ovládaly známého člověka, jenž se podle mého názoru stal zastáncem učení člověka, který přijal myšlenky chanellingem?. Po probuzení jsem byl rád, že jsem naživu a dosti dlouho mi trvalo, než jsem se z toho probral.
Nebylo to ovšem všechno, poté, co jsem o mém pohledu na věc informoval mého přítele G, (další den) byl proveden další atak, avšak trochu jiného "kalibru". Na druhý den po setkání s uvedeným kamarádem jsem jel v poledne na kole (neděle 12:30) po hlavní silnici v Českém Těšíně, když se zničehonic proti mně vyřítilo neovladatelné auto, řítící se přímo na mně ve smyku a navíc bokem. Jelikož situace byla viditelná již z dosti velké dálky, stačil jsem kolo zabrzdit, otočit a úprkem udělat několik běžeckých sprintů. Auto se zapíchlo pár kroků ode mně o stěnu domu, akorát jsem se stačil přikrčit před létajícími kusy.
To však ještě to nebylo všechno, asi po dvou hodinách po tomto incidentu přišel další úder. Byli jsem u potoka, kde můj cca 6 letý synovec skákal do 1 - 1.5 metrové vody v potoce. Po jednom skoku mu pochyběla pevná země pod nohama a ačkoliv jsme seděli tři dospělí na břehu, dva přísedící měli zrovna zacloněný výhled dalším malým děckem. Bíku Bohu jsem situaci zachytil a duchapřítomně po kluka do vody skočil.

Uvědomuji se plně, že o lidskou duši je zde na Zemi vedený až zuřivý boj sílami temna a pokud je člověk prokoukne, jsou vedeny dosti drastické zastrašovací ataky.

Může to však být všechno jinak, ale to ať posoudí čtenář. Pokládám však za svou povinnost o tom informovat a případné "nadšence" varovat. Platí zde opět Ježíšovo "Podle ovoce poznáte je", poté, co jsem prošel vším možným učením pro "Hledající", to, co se mi jeví pravdivé, nacházím bohužel nebo bohudíK? pouze v knize psané 1600 let a údajně lidmi, kteří byli inspirováni nikoliv démony, ale našim nebeským otcem...
Mějte se krásně, MK.

Váš MK.

Vaše reakce autorovi článku


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *