Co člověk potřebuje určitě.

Před pár dny proběhla médii zpráva, že 2 čeští turisté byli v Thajsku odsouzeni k trestům 42 let a 25 let vězení za nelegální převoz drog. Po 8 létech vězení v Thajsku byli po dohodě vlád převezeni do Českého republiky, aby si zbytek trestu odseděli doma. Jeden z nich uvedl, že tajně doufá, že jeho žádost o milost u prezidenta republiky je jeho jedinou naději. Pochopil, že je to jediné řešení jeho života a nic jiného mu nepomůže, než když požádá o milost toho, který má moc mu ji poskytnout.
Jsem přesvědčen o tom, že v podobné situaci se nachází každý člověk na zemi a ačkoliv si mnohdy o sobě myslíme, že jsme nic špatného v životě neudělali, Bůh má na to jiný názor a jeho zákony jsou nekompromisní. Říká přes své evangelisty, že existuje osoba, jenž má moc tuto milost poskytnout komukoliv, kdo o ní požádá, a dokonce že to bude zdarma.Tou osobou je nepochybně Ježíš Kristus, který však tuto moc nedostal zadarmo ale zaplatil za ní dobrovolně vysokou cenu - vlastní život. Pragmatik by řekl, kšeft je kšeft, Ježíšova láska však musela být k člověku velká, aby podstoupil takovou vlastní smrt.
Bible říká, že přijetí této milosti je to nejlepší, co člověk může na zemi udělat a je jediným funkčním řešením všech lidských problémů. Od určité doby o tom nepochybuji.

Pěkný den, MK.

Pa, pa, MilanK.


PS: Článek někomu pošlete, třeba tím někomu zachráníte život....

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *