Kdo může za naši nezaměstnanost, nemoce, deprese, finanční tíseň, nespokojenost, neštěstí v lásce a pod.?

No přece Sociální demokracie, řekli by mnozí z nás. Můj pohled na věc je tento: Může za to jedině naše lenivost a tvrdohlavost, které jsou příčinou, že omítáme cestu poznání k moudrosti a poznání mechanismu, jak že to vlastně na tomto světě funguje. Bylo nepsaným pravidlem, že za blbost se platí, jinak řečeno, vyhrává ten, kde má v ruce klíč ke správnému řešení. Ostatní pak většinou platí krutou daň za vlastní nevědomost.
Všechno na světě funguje podle určitých zákonů, tyto zákony je třeba poznat a taktéž se těmito zákony řídit. Je to něco podobného jako na silnici, je třeba poznat, podle jakých pravidel se jezdí a pak je třeba tyto pravidla respektovat, což je podmínkou pro bezpečnou jízdu. Je zvláštní, že v dopravě jen pošetilec jede po levé straně vozovky, avšak v běžném životě jezdí většina z nás v levém pruhu a moc se diví, že jsou problémy. Bez změny v našem myšlení k moudrosti nás však nic lepšího v životě nečeká. A tak přátelé, probuďme se z letargického spánku vlastní nevědomosti a hledejme v moudrosti odpovědi na otázky, proč zrovna já musím trpět a sousedovi se daří tak skvěle.
Moudrých knížek a moudrých lidí svět stvořil dostatek, jenom my lidé dáváme přednost laciné a s odpuštěním přiblblé zábavě před tím, co nám může přinest život plný radosti a spokojenosti.Moudré lidí zatím upalujeme, mučíme, v současné době už jen odsuzujeme a označujeme jako šarlatány.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *