Jak se stát jasnovidcem

Vážení, můžeme se stát jasnovidci, kteří budou schopni předpovídat budoucnost? Můj názor je, ža zcela určitě ano. Naše dnešní životní situace, situace naší firmy, ve které pracujeme, situace našeho státu, v němž žijeme, je jen výslednicí předchozích rozhodnutí a aktivit. Jelikož tyto následky příčin vznikají podle jasných pro některé méně jasných zákonitostí, není přílíš složité z každého našeho konání popř. konání vedoucí pracovníků či vládních úředníků určit, co nás v blízké budoucnosti čeká. Ve světě fungují jednoznačné mechanismy souvislostí příčin a následků:

Naše (vlastní, firemní, státní) nespravedlnost způsobí za určitý čas, že se staneme obětí nespravedlnosti,
naše nenávist nám přinese situaci, že se staneme obětí nenávisti,
naše dobrota nám přinese situaci, že se staneme obětí dobroty,
naše podvody nám přinesou...
naše neužitečnost okolí nám přinese...
naše pasivita...
naše nepravdivá kritičnost....atd.

Každým dnem "spouštíme" nějaké programy, které nám za určitý čas přinesou zcela určité výstupní hodnoty. Jestliže nás zajímá zítřek, je dobře se podívat, jaké rozhodnutí a akce jsme provedli včera nebo dnes my nebo naše firma či státní představitelé.

Zkrátka a dobře, moudrý ten, kdo je schopen domyslet, co vzejde z jeho rozhodnutí, protože každá akce vyvolá zcela určitou reakci nebo chcete-li zcela určitou "výstupní hodnotu". Myslím si, že akce spojeneckých vojsk v Afganistánu není hrdinský čin ale způsob, jak nás přivést do dalších průšvihů. Situace na amerických poštách to zatím potvrzuje.


Předvídatelného ducha přeje MK.
Váš názor


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *