Je mi líto, že nejsem náboženský fanatik

Vážení přátelé, představte si tuto situaci: Z místní ZOO uteče lev a začně Vás a vaše nejbližší honit po ulicích. Budete utíkat s maximálním nasazením, anebo to nebudete tak "žrát" a s myšlenkou "hlavně, že jsme zdraví" budete přemýšlet o tom, co je dnes večer v telce, zdali si zítra koupíte noviny nebo ne atd.?

Americký doktor Moody na základě svých dlouholetých klinických zkušeností v nemocnicích ve svých knihách popisuje, že po smrti jsme vlastně naživu, tj. člověk si po smrti uvědomuje sám sebe.
Co tedy po smrti bude? Vypadá to tak, že určitý beznadějný stav naší duše až do okamžiku, kdy tvůrce - vesmírná inteligence - Bůh rozhodne o dalším "působení" naší duše. Ježíš říká, že pokud ho budeme následovat, jsme zachránění.
Znamená to, že bychom se měli s maximálním nasazením začít věnovat práci na naší záchraně a záchraně svých nejbližších? Je možno věřit Bibli a tomu, co tvrdí Ježíš? Bible mohla být špatně přeložena, Ježíš mohl být lhář. Před námi stojí velké dilema: Věřit Ježíši a Bibli nebo těm, kteří tvrdí, že to je fantasmagorie? Pravdivost Ježíšových tvrzení naštěstí můžeme ověřit v praxi, protože jeho sdělení se netýkají jenom našeho posmrtného přebývání ale i našeho každodenního života.
Jsme schopní přemýšlet o altenativě, že nám hrozí velké nebezpečí a lidí v dávných dobách si "vymodlili" našeho zachránce? Pokud ano, měli bychom tomu věnovat stejné úsilí, jako při útěku před lvem, protože nám jde skutečně o život.

Na internetu je možno shlédnout film Ježíš, přemýšlejte o tom a nenechte se odradit...
Zdraví MK.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *